Gladsaxe Bokseklub

Bokseklub i Søborg - Denmark

Velkommen tilbage fra sommerferie

Gå tilbage til alle nyheder
  • 03.08.2016
  • Rina Torp

Velkommen tilbage fra sommerferie til Jer alle - vi håber alle er tilbage med ny frisk god energi ;)

Alle kontingenter er blevet forlænget med 1 måned grundet klubbens sommerferie i juli 2016. Dette har kun virkning på alle medlemmer der betaler løbende og har gjort det før sommerferiens start den 1. juli 2016.

Skulle du opleve problemer med kontingentet, så ring til undertegnede på telefon 3126 1896.

Vel mødt til Jer alle.

Mange hilsner fra

Rina Torp
Kasserer
Gladsaxe Bokseklub

 

 

Vi kan se, at du bruger Internet Explorer, hvilket kan medføre, at der er elementer på sitet, du ikke kan se. Vi anbefaler, at du anvender en opdateret og mere sikker browser, som f.eks. Google Chrome, Mozilla Firefox eller Microsoft Edge
Luk